تاریخچه و معرفی

آنچه که یک مجموعه ی تولیدی و یک سازمان صنعتی را از دیگر همکاران و رقبایش متمایز می سازد خط مشی، سیاست های کلی و ارزش های مورد قبول تیم مدیریت آن سازمان می باشد.

شرکت رای صنعت توس سالها ست که با برنامه ریزی بلند مدت و کلان و در پیش گرفتن رویکردی استراتژیک، پایه ها و بنیاد کسب و کار خود را بر برآورده نمودن کامل و حداکثری نیازهای صنعت داخل کشور و خواسته های مشتریان خود بنا نموده است ، بیش از دو دهه تجربه، سابقه و عملکرد شرکت رای صنعت، گواه مشتری مداری و خوش نامی این مجموعه می باشد.دانش بنیان بودن شرکت منتج به بکارگیری و بومی کردن تکنولوژی هایی نوین در فرآیندهای ساخت این شرکت گردیده است.

راه اندازی و توسعه و بهبود مستمر خطوط فرآیند های تولیدی همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا در شرکت مانند: واحد ریخته گری، مدل سازی، تراشکاری و فرز کاری منویال و CNC، مونتاژ، عملیات حرارتی و ... این سازمان را قادر نموده تا در کمیت و کیفیت تولید ضمن در اختیار داشتن توانمندی زیاد انعطاف پذیر نیز باشد. مجموع فضای تولیدی و اداری حدود پانزده هزار متر مربع بوده که شامل سالن های تولید ، انبارها، فضای آزمایشگاهی ، تحقیق و توسعه، کیفیت و مدیریت می باشد. 

افزایش بیش از دو برابری فضاهای تولیدی و اداری و پرسنل شاغل در سازمان در دو سال گذشته گویای این امر است که شرکت رای صنعت دارای برنامه های بلند مدت و هدفمند با وجود تمامی بحران های پیش رو بوده است تا بتواند با افزایش کیفیت و کمیت محصولات تولیدی خود و کسب توامندی لازم بتواند با رقبای اروپایی و چینی خود رقابت کند و زمینه سازی لازم برای  ورود به بازارهای منطقه باشد.

رویکرد توسعه محور شرکت رای صنعت توس به پشتوانه نیروی انسانی توانمندی که در اختیار دارد امکان پذیر شده است. و با اجرای متد های روش مند تحقیق و توسعه در مسیر توسعه پایدار گام برمی دارد. پیشرفت همه جانبه ی شرکت با در نظر داشتن دغدغه های زیست محیطی بوده تا مسئولیت اجتماعی سازمان در این حوزه ایفا گردد.