search

اخبار و رویدادها

  • تمهیدات رای صنعت به منظور عبور از بحران برق و خاموشی کارخانجات

   تمهیدات رای صنعت به منظور عبور از بحران برق و خاموشی کارخانجات

   پس از فایق آمدن بر بحران کرونا و موفقیت نسبی تا این لحظه به منظور عدم توقف تولید در کارخانجات رای صنعت با حفظ حداکثری سلامت پرسنل محترم، این بار با توجه به عدم امکان تامین برق برای شرکت های صنعتی در مشهد، شاهد قطعی های بسیار گسترده و طولانی مدت برق در مجموعه کارخانجات رای صنعت از ابتدا خرداد ماه 1400شده ایم، از جمله تمهیدات رای صنعت به منظور مقابله با این بحران می توان به موارد زیر اشاره نمود.
  • بازدید ریاست محترم سازمان صمت از مجموعه کارخانجات شرکت رای صنعت توس

   بازدید ریاست محترم سازمان صمت از مجموعه کارخانجات شرکت رای صنعت توس

   بازدید ریاست محترم سازمان صمت از مجموعه کارخانجات شرکت رای صنعت توس، طی این بازدید آخرین دستاوردها و برنامه های استراتژیک و توسعه سازمان و همچنین آخرین محصولات تولیدی رای صنعت به اطلاع ایشان رسانیده شد.
  • مصاحبه اختصاصی مدیرعامل شرکت رای صنعت با ماهنامه تخصصی پردازش

   مصاحبه اختصاصی مدیرعامل شرکت رای صنعت با ماهنامه تخصصی پردازش

   هر چند تحریم ها باعث محدود شدن ارتباط صنعتی ما با کشور های صاحب تکنولوژی شده است ولیکن از زاویه دیگر می توان به بالاتر رفتن اعتماد ( هر چند اجباری ) کارفرمایان اشاره کرد که در سایه این اعتماد فضای خوبی برای بروز پتانسیل های مهندسی و تولیدی شرکت های مستعد فراهم شده است . شرکت رای صنعت توس با افزایش کیفیت ، ظرفیت و تنوع محصولات توانسته است این اعتماد را در مشتریان خود ایجاد نماید تا در صورت برداشته شدن تحریم ها ، خرید خارجی برایشان توجیهی نداشته باشد . مهندس حسین یعقوبی . . .
  • تمهیدات رای صنعت به منظور حفظ سلامت پرسنل

   تمهیدات رای صنعت به منظور حفظ سلامت پرسنل

   به توجه به گسترش بیماری کرونا به منظور حفظ سلامتی پرسنل رای صنعت و پیشگیری و پیروی از پروتوکل های بهداشتی تا این لحظه این شرکت اقدامات گسترده ای از قبیل کاهش ساعات کاری مجموعه های خود، ضد عفونی سراسری مجموعه های تولید طی دو مرتبه در روز، توزیع محلول های ضد عفونی کننده بین واحدها، دادن مرخصی اجباری برای پرسنلی که بیماریهای زمینه ای دارند و ایجاد دستورالعمل هایی جهت دور کاری برای پرسنل تحقیق و توسعه، مالی و اداری خود نموده است . و در آخرین اقدام مراقبتی . . .
  • حضور شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در پانزدهمین نمايشگاه بين المللی معدن

   حضور شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در پانزدهمین نمايشگاه بين المللی معدن

   شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در پانزدهمین نمايشگاه بين المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدنی، ماشین آلات راه سازی و ساختمان و صنایع وابسته Iran ConMin 2019 حضور دارد و آخرین دستاورد های خود، در زمینه پمپ های اسلاری را به نمایش گذاشته است.
  • بازدید جناب دکتر ستاری از شرکت رای صنعت توس

   بازدید جناب دکتر ستاری از شرکت رای صنعت توس

   بازدید جناب دکتر ستاری،معاونت محترم علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به همراه هیئت همراه از شرکت دانش بنیان رای صنعت توس. در این بازدید آخرین دستاوردهای دانش بنیان این شرکت مورد بررسی قرار گرفت. جناب دکتر ستاری ضمن تحسین، قول فراهم نمودن شرایط بهتری در زمینه تولید و فروش را دادند.
  • حضور در هفتمین نمایشگاه معدن کرمان

   حضور در هفتمین نمایشگاه معدن کرمان

   حضور شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در هفتمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته پنجمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی 26 الی 29 خرداد ماه 1398 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمان
  • حضور شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در چهاردهمین نمايشگاه بين المللی معدن

   حضور شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در چهاردهمین نمايشگاه بين المللی معدن

   شرکت دانش بنیان رای صنعت توس در چهاردهمین نمايشگاه بين المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات معدنی، راهسازی و صنایع وابسته در تاریخ 11 الی 14 آبانماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران حضور یافت تا آخرین دستاورد­های خود در زمینه پمپ­های اسلاری را به نمایش بگذارد.