خدمات

تیم حرفه ای و فعال خدمات رای صنعت با بهترین کیفیت و خدمات در حوزه های گسترده خدمات پس از فروش، مشاوره، تعمیرات، قطعات یدکی، آموزش و اطلاع رسانی و... در سطح ملی و استاندارد های جهانی هر کجای ایران که باشید در خدمت شما می باشد.

خدمات پس از فروش رای صنعت توس، این امکان را فراهم نموده تا با توجه به نیاز مشتری امکان ارائه خدمات در محل و یا کارخانه بدون هیچ محدودیتی فراهم باشد. 

دانش فنی و مهندسی ما حاصل سال ها تلاش مکرر در زمینه طراحی، مهندسی و تولید انواع پمپ های صنعتی است و مهندسین و متخصصین تیم خدمات رای صنعت از تمام دانش و مهارت خود استفاده کرده تا از کیفیت بالای تجهیزات، قطعات و سرویس ها در سطح و استاندارد های جهانی برای راهنمایی هر چه بهتر مشتریان و بهبود عمر و عملکرد محصولات این شرکت اطمینان حاصل کنند و نیاز های مشتری را در بهترین زمان و با بالا ترین کیفیت تامین کنند.

ما به عنوان تولید کننده و تضمین کننده کیفیت محصولات، در تمام مدت عمر محصول در کنار شما هستیم تا از کارکرد و بازدهی کامل و بدون مشکل محصولات خود اطمینان حاصل کنیم و به عنوان یک شرکت مورد اعتماد، در صورت بروز هر گونه اشکال احتمالی، موارد زیر را به عنوان سرویس های خدماتی به شما ارائه می دهیم.