معرفی واحدها


شرکت رای صنعت توس در راستای رسیدن به اهداف کلان سازمانی و همچنین رسیدن به چشم اندازهای خود در راستای تولیداتی با بهترین کیفیت، کمترین زمان تحویل و همچنین پاسخ گوی هرچه بهتر به نیاز مشتریان داخلی و خارجی و ارتقای محصولات خود از لحاظ کیفی و کمی ، نیازمند به ارتقا و به روز نگه داشتن تمامی واحد های خود می باشد.

توضیحاتی به اختصار در مورد هر واحد از زبان مدیران واحدهای مربوطه در زیر آورده ایم.


واحد بازرگانی:

واحد بازرگانی شرکت رای صنعت توس با هدف بالا بردن سطح رضایتمندی مشتریان موجود و جذب مشتریان جدید، نگاهی بلند مدت به بازار دارد.
ارتباط هماهنگ واحد بازرگانی با واحدهای مهندسی، تولید و کنترل کیفیت باعث بالا بودن کیفیت و سرعت پاسخگویی به سوالات فنی، اعمال تغییرات متناسب با شرایط پروسس و پیگیری سفارشات و خدمات پس از فروش شده است.

واحد بازرگانی با حضور در نمایشگاه های بین الملی زیرساختهای صادرات محصولات را فراهم نموده است.


واحد طراحی مهندسی:

تمامی فعالیت های طراحی محصول و طراحی فرآیندهای ساخت توسط کارشناس متخصص و با تجربه واحد مهندسی اجرا می گردد. متخصصان واحد مهندسی با به کارگیری نرم افزار های مدلسازی سه بعدی و شبیه سازی، هدف اصلی خود را برآورده سازی الزامات و خواسته های مشتریان در طراحی محصول و پروسه ساخت آن قرار می دهند.

اجرای سیستماتیک و روش مهندسی معکوس و پیاده سازی نظام مند فرآیند طراحی نقطه قوت واحد مهندسی در طرح ریزی جهت اجرای سفارش های مشتریان می باشد.

در نظر گرفتن خواسته های مشتریان، استانداردهای مرجع بین المللی، الزامات قانونی و استانداردهای کیفی موسسه رویکرد اصلی واحد مهندسی شرکت رای صنعت می باشد.

واحد ریخته گری :

واحد ریخته گری رای صنعت متشکل از نیروهای متخصص و با تجربه در حوزه متالورژی و مواد هستند و بر پایه دانش فنی موفق با دست یافتن به تکنولوژی های روز دنیا در زمینه متالوژی و ریخته گری انواع آلیاژ های ضد سایش کرم بالا، سوپر آلیاژهای پایه نیکل و آهن و فولادهای آستنیتی (با کربن حدود 0.02 درصد) و انواع فولادهای دوفازی و آلیاژهای فولادهای ضد زنگ و ضد خوردگی شده ایم.
امکانات این واحد شامل آزمایشگاه مجهز متالوگرافی، آنالیز مواد و کوره های ذوب القایی با ظرفیت ذوب 1 تن فولاد در هر ساعت، کوره های عملیات حرارتی، پاتیل های تزریق اکسیژن و نیتروژن و واحد مدل سازی است.واحد تولید:

واحد تولید شرکت رای صنعت، با در اختیار داشتن گستره ای از تجهیزات متنوع قادر به انجام عملیات تولید و فرآیندهای ساخت قطعات با تکنولوژی خاص و کوچک، بزرگ و سنگین تا قطر 2 متر با دقت صدم میلیمتر می باشد، بخشی از پیچیدگی فرآیندهای ساخت مربوط به براده برداری و ماشین کاری قطعات ضد سایش پر کرم با سختی حدودا 55 HRC می باشد.
قسمت های مختلف واحد تولید شرکت شامل واحد مستقل ریخته گری، مدل سازی، قالب سازی و قسمت های تراشکاری، فرزکاری، بورینگ و سوراخ کاری، کارگاه ورق کاری، کارگاه مونتاژ، کارگاه نقاشی، اسپارک و کارگاهای جوش کاری و پرس کاری می باشد.
این قسمت ها با بهره بردن از نیروهای کاملا ماهر و کارآمد، نقشی مهمی در اجرای پروژهای مشتریان در زمان مقرر و با کیفیت مطلوب دارند.واحد کنترل کیفیت:

واحد کنترل کیفیت شرکت رای صنعت توس با بهره گیری از سیستم ها و تکنیک های مهندسی و کنترل کیفیت مطابق با استانداردهای کیفی در کلیه مراحل ساخت و اجرای پروژه، نظارت دقیق دارد.