مهندسی معکوس

مهندسی مجدد این امکان را برای مشتریان فراهم می­ کند تا برای منابع نامطمئن قطعات تجهیزاتشان جایگزینی مناسب پیدا کنند. چه برای ارتقا قطعات، دسترسی سریع و یا جایگزینی قطعات با هزینه و زمان کمتر.

مهندسی مجدد/معکوس این فرصت را فراهم می­ کند تا مطمئن باشید که تجهیزات شما همواره در بالا ترین سطح عملکرد خود هستند.

به دنبال جستجوی دائمی راه ­های بهبود عملکرد تجهیزات، خدمات مهندسی ما فعالیت هایی بیش از جایگزین کردن قطعات ارائه می کند. خدمات معمول ما عبارت است از:

ارتقاء مواد (Material upgrades)
استفاده از پوشش سطحی (Application of surface coatings)
بهبود طراحی اجزای تشکیل (Component design improvements)
بهبود هیدرولیک (Hydraulic improvements)
بهبود در تعمیر پذیر بودن (Improve maintainability)
مهندسی مجدد/معکوس، می تواند از یک جزء مجرد یا طراحی تمام دستگاه باشد.

قطعات تخریب شده: برای کاربران پمپ ­ها، اغلب پیدا کردن منبعی برای تأمین قطعات قدیمی و تخریب شده دشوار است. چنین قطعاتی یا زمان تحویل طولانی دارند و یا ممکن است در شرایط تجاری، به صرفه نباشند. در چنین شرایطی مهندسی مجدد/معکوس شرکت ما، می­تواند یک جایگزین رقابتی و قابل اعتماد برای شما باشد.

این مزایا تنها برای پمپ ­ها نیست و می ­تواند به طیف گسترده­ای از تجهیزات صرف نظر از کارخانه سازنده استفاده شود. 

با استفاده از تجهیزات اندازه­ گیری، نقشه کشی ، مدل سازی و ریخته گری پیشرفته، قطعات را می توان به طور کامل و با درجه بالایی از دقت و صحت نقشه و سپس تولید کرد.

یکی از مزایای کلیدی این فناوری برای کاربر نهایی، توانایی ترکیب تغییرات به عنوان بخشی از فرایند است. قطعاتی که اصل آن­ها چندین سال پیش تولید شده­ اند، اغلب با طراحی مجدد و مواد اولیه بهبود یافته به روز رسانی می ­شوند.